872C-M8CP18-D4
Product Number : 872C-M8CP18-D4
Product Summary
INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS, WORLDPROX, EXTENDED RANGE, DC, 3-WIRE, 18 MM DIA, SHIELDED, LENGTH 64 MM, SENSING RANGE 8 MM, NC, PNP, QD 4 PIN MICRO