872C-M15NN30-D4
Product Number : 872C-M15NN30-D4
Product Summary
INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS, WORLDPROX, EXTENDED RANGE, DC, 3-WIRE, 30 MM DIA, SHIELDED, LENGTH 76 MM, SENSING RANGE 15 MM, NO, NPN, QD 4 PIN MICRO