872C-M15CN30-A2
Product Number : 872C-M15CN30-A2
Product Summary
INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS, WORLDPROX, EXTENDED RANGE, DC, 3-WIRE, 30 MM DIA, SHIELDED, LENGTH 54 MM, SENSING RANGE 15 MM, NC, PNP, CABLE 2 M